אטרקציות בצפון כתבות נוספות

sheleg-atr.jpgבכל יום שלא תתפסו אותו, הצפון תמיד מוכן, תמיד מעניין ותמיד תמיד בלתי שגרתי. יש בו אינסוף אטרקציות לילדים ולמשפחות, אטרקציות לקבוצות, אטרקציות למבוגרים ויש בו נופים שלא רואים כל יום.
 
וכדי שהחופשה שלכם תהיה מושלמת באמת, תבחרו לכם מראש צימרים בצפון ותתכוננו לחפלת האטרקציות הגדולה.
 
אז אילו אטרקציות בצפון והאם הן מתאימות גם למי שנפשו חפצה בקצת שקט ולא רק באקשן ובאקסטרים. בואו איתנו למסע בין אטרקציות בצפון, עם קופונים שמאפשרים גם ליהנות וגם לחסוך.
 
למשפחות הנופשות ומטיילות בצפון, עולה תמיד השאלה מה עושים עם הילדים ואיך מוציאים אותם קצת מהאייפון ומהאייפד ושאר "טכנולוגיות זומבי". הצפון הוא ארץ של אטרקציות לילדים. החל משיט קיאקים, טיולי סוסים, סדנאות, פארקי אטרקציות, פארקי חבלים ומרכזי מבקרים, אומגה וסנפלינג פיינטבול, סדנאות יצירה ועוד ועוד. כאן, בפורטל קופונים פור יו תמצאו המון קופונים לאטרקציות לילדים בצפון. השוות, המרתקות והמעניינות ביותר. מורידים, שומרים ונהנים פעמיים.
 
ומה בשביל ההורים של אותם ילדים ממש. הצעירים והצעירים ברוחם. איפה הם נכנסים לתמונה ?
 
המון אטרקציות בצפון מחכות רק לכם, ביחד עם, ניחחשתם, המון קופונים לאטרקציות בצפון. טיולי ג'יפים במסלולי טבע מרתקים, אתגרי עבירות בטיולי טרקטורונים וריינג'רים, טיולי סוסים בטבע למתחילים ולבעלי ניסיון עשיר ברכיבה על סוסים, שיט קיאקים רגוע וסוחף, רפטינג בירדן ההררי האימתני, בליווי מדריכי רפטינג מנוסים ומיומנים, קירות טיפוס, פיינטבול, מטווחי ירי מקצועיים, אתרי נופש פעיל, שמורות טבע והמון ירוק בעיניים.
 
בפעם הבאה שאתם בצפון, קחו קופונים לאטרקציות ובואו לחופשה שתשנה לכם פרספקטיבות.