אגמון החולה כתבות נוספות

אגמון החולהכשמטיילים ונופשים בצפון, יש אטרקציות בצפון שאסור לפספס.אגמון החולה היא אטרקציה בגליל העליון שחייבים לבקר בה. עמק החולה משנה את פניו בעשור האחרון. בינות למרחבים החקלאיים מתרחב לאיטו פרויקט ההצפה. ביצת החולה המיתולוגית חוזרת ומחדשת את ימיה כקדם ( מינוס יתושי האנופלס ). המארג האקולוגי הנדיר שב ומתעורר לחיים.
 
ישראל היא אחת מנתיבי נדידת הציפורים המרכזיים בעולם כולו ומיליוני ציפורים עוברים מעל שמיה ונוחתים לשהייה קייצית ואביבית ואפילו חורפית במרחבי האגמון.
 
הללו זוכות לנקודות האכלה מסודרות, כך שהסטאטוס קוו עם החקלאים נשמר בקפידה. סטאטוס קוו שנבנה בעמל רב לאחר שנים רבות של מלחמה בלתי פוסקת בציפורים הזללניות שגרמו לנזקים עצומים בשדות ובבריכות הדגים.
 
אגמון החולה הוא מאתרי התיירות האקולוגיים החשובים בישראל ובעולם כולו ומהווה מודל לשיתוף פעולה אמיתי בין טבע, חקלאות ותיירות.
 
ביקור באגמון החולה גדוש אטרקציות. סיורים מודרכים וצפייה  בציפורים נודדות מעגלת מסתור, ביקור במרכז הצפרות הבינלאומי, סיורי אופניים ורכבי גולף חשמליים ידידותיים לסביבה, גן בוטני מרהיב שבו שפע צמחי מים אקזוטיים, צפייה במגוון עצום של בעלי החיים המרכיבים את מערך החיים האקולוגי באגמון.
 
שעות הפעילות באגמון החולה:
 
א – ה: 18:00 – 9:00
 
סופ"ש וחגים: 18:00 – 6:30
 

אגמון החולה. אטרקציות למשפחות ולקבוצות. אל תחמיצו.