מרכז קנדה במטולה כתבות נוספות

שם לקובץמטולה המושבה הצפונית הנמצאת בקצה של אצבע הגליל, היא מול נופים עוצרי נשימה ואתר מרכז קנדה במטולה אנו באים לבלות ממגוון אטרקציות בצפון, בחגיגה של מתקנים ופעילויות ספורטיביות ופינוקי ספא. ככה זה, קופון למרכז קנדה במטולה ואנחנו מסודרים.

ראשית, קופצים לשחייה מרעננת במימיה של בריכת שחייה גדולה ומחוממת בחורף, המוקפת חלונות גדולים שפונים אל הנוף. לאחר שחיית בריכות והשתובבות במים, אנחנו נרגעים לנו בכיף בשתי בריכות הג'קוזי הצמודות לבריכה, כי אחרי הכול צריך להתחמם לקראת הקור הגדול של משטח ההחלקה המקצועי על הקרח. במשטח ההחלקה מקבלים נעלי החלקה מקצועיות וגם תדריך והסברים על כללי החלקה בטוחים ומהנים ויוצאים "לעשות רייסים" על הקרח. אגב, על משטח ההחלקה המקצועי שבמרכז קנדה במטולה מתאמנים אלופי ישראל ונערכות תחרויות בינלאומיות להחלקה על הקרח.
 
ואחרי שהחלקנו אנחנו נכנסים שוב אח חמימות מימי הג'קוזי, מרפים את השרירים ויוצאים לשחק באולינג במתחם מקצועי הכולל עשרה מסלולי משחק ממוחשבים ולצידם שולחנות סנוקר ופינג פונג.
 
במטווח הירי המשוכללת שבמרכז תוכלו לבצע מטווחים ברובי אם 16 , רובי אוויר ורובי טוטו ועוד. במקום מטווח מטרות נעות ומטווח ירי משפחתי. כל הפעילות במטווח מועברות בליווי ובפיקוחו צמוד של מדריכי ירי מקצועיים ומנוסים, תוך הקפדה על כללי בטיחות קפדניים.
 
לפינוק מושלם במרכז קנדה במטולה, מרכז אטרקציות בצפון נמצא מתחם ספא בצפון הספא היוקרתי והמפואר, הכולל ג'קוזי ספא, סאונה רטובה ויבשה וחדרי טיפולים שבהם ניתנים עיסויים וטיפולים מידי מטפלים מוסמכים בעלי ניסיון עשיר.
 
עוד במרכז קנדה אטרקציות לילדים, " קנדה קידס", מתחם משחקים לפעוטות ולקטנטנים, הכולל מתקני ג'ימבורי, בריכת כדורים גדולה, משחקים, פעלטון ועוד.
 
אז בואו עם קופונים למרכז קנדה במטולה ותגלו שהכיף רק מתחיל.