טיולי סגווי קופונים

אומרים עליכם שאתם מרחפים ? אוהבים לטייל, אבל קצת אחרת ?
תכירו את הסגווי, כלי רכב חשמלי חדשני ומלהיב המתרגם את תנועות גופו של הרוכב לנסיעה. הסגווי מתאים מאין כמותו לטיול ברחובות ערים ובדרכים סלולות ויש לו "בן דוד" סגווי שטח עם גלגלי טרקטורון שיודע לנסוע בשטח קל ובדרכים לא סלולות. הרכיבה על הסגווי מעניקה לרוכב תחושת ריחוף והתאהבות מיידית. הוא מוגבל לרכיבה מגיל 16 ומשקל מינימום של 45 ק"ג ואינו דורש רישיון נהיגה או ניסיון קודם. טיולי סגווי, כיף אמיתי !
ירושלים שעוד לא הכרתם, ירושלים של ריחוף בין עבר, הווה ועתיד, ירושלים של חוויות, ירושלים של חופש. טיולי סגווי הסיור הירוק מזמינים אתכם לגלות את יופייה של העיר בטיולי רכיבה מודרכים על גבי סגווי, רכב חשמלי חדיש המופעל באמצעות תרגום תנועות גופו של הרוכב לתנועת הכלי. בין מסלולי הטיולים של סגווי הסיור הירוק: סיור בשכונת ארמון הנציב וטיילת שרובר, סיור באזור הכנסת וגן הורדים, סיור בשכונות ימין משה ומשכנות שאננים סיור בגן הבוטני בקמפוס האוניברסיטה העברית גבעת רם, סיור רומנטי לאור הירח באזור הכנרת וגן הורדים, סיור "חוצה ירושלים", כולל ארוחה במסעדה. בתחילת כל טיול ייערכו הסברים ותרגול על תפעול הסגווי והרוכבים יצוידו בקסדה, מגינים ובקבוקי מים אישיים.
אין צורך בניסיון קודם או ברישיון נהיגה.
הרכיבה מגיל 17,
משקל רכיבה מינימאלי: 45 ק"ג,
משקל רכיבה מקסימאלי: 120 ק"ג.
שעות פתיחה:
סיורים לפי הזמנה
052-8119996 נתן
דו פאן רמות
דו פאן
לרחף בגולן, זוהי סיסמתו של סגווי השטח בעל גלגלי הטרקטורון שמפעילה חברת דו פאן בפארק הירדן הסמוך לכנרת ולערוץ הירדן ההררי. הוא לא ג'יפ, לא קורקינט וגם לא טרקטורון והוא לא דומה לשום כלי רכב אחר שהכרתם. סגווי השטח מפליא לנסוע בין שביליו הקסומים של פארק הירדן, לאורך פלגי נחל צלולים, מחופים בצמחיית נחלים עבותה. כדי להפעיל אותו, כל מה שצריך זה לעלות עליו בתנוחת עמידה, לאחוז היטב בכידון ולהטות את הגוף. סגווי השטח ייסע לאן שתכוונו אותו, ורצוי לדרך בלתי סלולה, שעליה הוא יוכיח לכם את כישוריו. גם על מהמורות מעניק הסגווי תחושת ריחוף עילאית ומשכרת. ללא רעש, ללא אבק וללא זיהום אוויר, טיולי דו פאן סגווי רמת הגולן הם מהמיוחדים והמרגשים בצפון. לפני כל טיול מצויד כל רוכב בקסדת מגן ובציוד בטיחות ועובר תדרוך ותרגול על כלי הרכב הקסום הזה. אחרי דקה של תרגול ונסיעה, כל מה שרוצים זה לקחת אותו הביתה ולא לעזוב לעולם. סיפור אהבה מטורף. טיולי סגווי דו פאן אורכים שעה ורבע.
מומלץ לטיולי משפחות, זוגות וקבוצות. החברה מתמחה בארגון ימי כיף וגיבוש הכוללים טיול סגווי, פעילות אתגרית וארוחות שטח.
שעות פתיחה:
בימים א' – ו' : יש להזמין טיול מראש, מספר הכלים מוגבל.
בשבתות לא מתקיימים טיולים.
04-6737148
057-7770038
שם לקובץ
סגווי בית הילל

אטרקציה מיוחד במינה מחכה לכם במושב בית הילל – סגווי. כלי חשמלי המיועד לנסיעה בשטח  ובשבילים.
בסגווי בית הילל תטילו בנופי הגליל העליון עוצרי הנשימה, ולאורך החצבאני דרך הצמחיה העבותה הצומחת  לאורך הנחל. במהלך הטיול נעצור להתרעננות, כיבוד קפה שתיה קרה ושחיה במי החצבאני.
הטיול מתאים לקבוצות עד ארבעה רוכבים מגיל 16 ומעלה. ואין צורך בניסיון קודם, ציוד מגן יחולק במקום, יש להצטייד בבגד ים.
שעות פתיחה:
בתאום מראש
057-2553360, 04-6997983